Preskočiť na obsah
MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA

Nehnuteľnosti

MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s.

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Sídlo
Púchov
Od roku
1994
IČO
31 599 168

MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA

Akciová spoločnosť

Aktívna
Sídlo
1.mája 882/46, 020 25 Púchov
Na trhu od
24. januára 1994
IČO
31 599 168
Právna forma
Akciová spoločnosť
Odbor (SK NACE 68.20)
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Firma v číslach

32
rokov na trhu
1994
rok vzniku
28
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA

MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s. sídli na adrese 1.mája 882/46, 020 25 Púchov. Zapísaná je od 24. januára 1994 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností“ (68.20). Predmet činnosti tvorí 28 položiek, napríklad nákup a predaj nehnuteľností, veľkoobchod okrem koncesovaných živností a sprostredkovanie obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s.
Právna forma
Akciová spoločnosť
IČO
31 599 168
DIČ
2020441588
Dátum vzniku
24. januára 1994
Sídlo
1.mája 882/46, 020 25 Púchov
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sa, vložka č. 223/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 68.20)
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 28 položiek.

  • Nákup a predaj nehnuteľností

  • Veľkoobchod okrem koncesovaných živností

  • Sprostredkovanie obchodu

  • Výroba konfekčných výrobkov a ich doplnkov

  • Zákazkové šitie odevov

  • Výskum a vývoj v odbore

Zobraziť všetkých 28 položiek predmetu činnosti
  • Nákup a predaj nehnuteľností
  • Veľkoobchod okrem koncesovaných živností
  • Sprostredkovanie obchodu
  • Výroba konfekčných výrobkov a ich doplnkov
  • Zákazkové šitie odevov
  • Výskum a vývoj v odbore
  • Maloobchod so zmiešaným tovarom v rozsahu voľných ohlasovaných živností
  • Vydavateľská činnosť - vydávanie novín a publikácií
  • Údržba elektrických strojov a prístrojov
  • Prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu
  • Poskytovanie stravovacích služieb
  • Závodné stravovanie
  • Cestná hromadná osobná nepravidelná doprava
  • Zasielateľstvo
  • Deklarantské služby
  • Predaj dvojstopových motorových vozidiel
  • Sprostredkovanie dopravy
  • Výroba a rozvod pitnej a úžitkovej vody
  • Rozvod elektriny, rozvod tepla
  • Zahradníctvo
  • Pestovanie kvetov, zeleniny, škôlkárskych výpestkov, ovocných a okrasných drevín
  • Výchova a vzdelávanie - kurzy a školenia v rozsahu voľných živností
  • Výroba protichemických odevov
  • Poriadanie veľtrhov a výstav
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie dielní strediska praktického vyučovania pre odevnú a technickú konfekciu
  • Prevádzkovanie vlastnej ochrany v zmysle § 3 písm. c ods. 1 v rozsahu § 3 písm. a bod 1 a 4 zák. č. 379/1997 Z.z
  • Výroba špeciálnych odevov a prostriedkov ochrany povrchu tela proti zbraniam hromadného ničenia izolačného typu (ventilované, neventilované), filtračného typu, prostriedkov ochrany proti nepriaznivým klimatickým a poveternostným podmienkam (kombinézy, nohavice, blúzy, plášte, ochranné prezuvky, rukavice, kapucne a pod.) a technických prostriedkov a doplnkov k uvedeným výrobkom na zabezpečenie komplexného servisu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s.?

Sídlo je na adrese 1.mája 882/46, 020 25 Púchov.

Čím sa MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností“ (68.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákup a predaj nehnuteľností; veľkoobchod okrem koncesovaných živností; sprostredkovanie obchodu; výroba konfekčných výrobkov a ich doplnkov.

Aké je IČO – MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s.?

IČO je 31 599 168, DIČ 2020441588.

Kedy vznikla MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s.?

Vznik: 24. januára 1994. Na trhu pôsobí 32 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

1.mája 882/46 020 25 Púchov

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MAKYTA, akciová spoločnosť, skrátene MAKYTA a.s. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese makyta.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.